Bir kadın girişimci olan Başak Özen Yağcı tarafından 2021 yılında kurulan Mia Klinika, Türkiye'nin lider cilt bakım markalarından biridir. Lüks cilt bakımını herkes için ulaşılabilir kılmak amacıyla kurulan, sonuç odaklı ve temiz içerikli ürünlerle ön plana çıkmaktadır. Kadın girişimci olan Başak Özen Yağcı uluslararası bir avukat olarak başladığı hukuk kariyerini 15. yılında güzellik ve cilt bakım sektöründe yer almak için hukuk kariyerini geride bırakmaya karar vermesi ile Mia Klinika markasının da kuruluşunun ilk adımları gerçekleşmiştir ve başarılı bir ivme ile devam etmektedir. Başak Özen Yağcı Gençlik yıllarından başlayarak tüm hukuk kariyeri boyunca estetik, güzellik ve bakım konularına özel bir ilgi duymuştur. Bu ilgi işin sadece görsellik kısmını değil arka planına yani içerik bilgisi ve üretim tarafına da herzaman kaymıştır. Cilt bakımının temel taşlarını oluşturan cilt ürünleri, içerikler yeni teknolojiler ile de her zaman yakından ilgilenen Başak Özen Yağcı bu bilgi birikimi sayesinde eşi Ali Yağcı ile birlikte Mia Klinika markasını yaratmışlardır ve 2021 yılından beri birlikte yönetmektedirler. Mia Klinika ekibi olarak cilt bakım ürünleri üzerine tecrübemiz ile kimyager, biyolog ve biyokimya alanlarında uzman çalışanlarımız ile uzun süren çalışmalar sonucunda marka oluşturulmuştur. Amacımız en faydalı içerikleri gerek yurtdışından gerek yurtiçinden temin ederek, etkisi bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış cilt bakım ürünleri yaratmaktır.

Şişede mucize pazarlamalarıyla dolu bir sektörde mia klinika, temiz formüller, gerçek sonuçlar ve hepimizin sahip olabileceği son derece dürüst bir güzellik kültürü ile cilt bakımında devrim yaratıyor.

Piyasaya sürdüğümüz her üründe temiz içerikler ve güçlü formüller sağlamaya odaklandık. Ürünlerimizin içeriğini ve felsefemizi sizlerle paylaşmak ve ürünlerimiz hakkında bilgi edinmenizi istemekteyiz. Biz, mia klinika olarak doğal malzemelerle güçlü formüller oluşturmak için doğa ve bilimin birlikte kullanarak ürünlerimizde en üst kaliteyi hedefledik. Ürünlerimizin etkinliğinin ve basitliğinin ardındaki sır aslında dogal ürünlerin teknoloji ile bir araya gelmesinden ortaya çıkan sonuçtur. Ürünlerimiz , Koku, zararlı kimyasallar ve paraben içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Tüm cilt tiplerine uygun olup, dermotolojik olarak test edilmiştir.

Gerçekten doğal ,zararlı kimyasallar içermeyen ve etkisi görülebilir cilt bakım ürünleri istediğinizi biliyoruz. Bizim tavsiyemiz kötü, abartılı veya faydasız içeriklere hayır deyin ve bir servet ödemeden teknoloji ile en faydalı içerikleri biraraya getiren mia klinika ile harika bir cilde merhaba deyin.